Descriere
Tractor multifuncțional și utilaje în cadrul proiectului „Spații verzi și drumuri mai sigure pentru Sîngereii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Singereii Noi
Codul fiscal/IDNO
1007601002326
Adresa
MD-6238,
MOLDOVA,
s.Sîngereii Noi,
Sîngerei,
str.Biruintei 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 15:59:31
Ultima modificare
02.03.2023 14:43:04
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,945,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -