Descriere
Servicii de evacuare și depozitare a deșeurilor lichide pentru anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.10 - Goian
Codul fiscal/IDNO
1006601000967
Adresa
MD-2089,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
satul Goian
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 14:21:53
Ultima modificare
02.02.2023 18:00:00
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
21,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -