Descriere
Consumabile, reagenți și soluție injectabilă pentru DIL
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 14:09:31
Ultima modificare
26.01.2023 14:23:11
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
23,950.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -