Descriere
Dispozitive de sigiliu vamal
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 12:19:39
Ultima modificare
27.01.2023 15:00:05
MTender ID
Cod CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,166,666.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -