Descriere
Motoar de tracțiune asincron
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 11:49:26
Ultima modificare
22.02.2023 12:00:47
MTender ID
Cod CPV
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
335,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -