Descriere
Servicii de traducere și interpretare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 11:47:38
Ultima modificare
26.01.2023 11:51:10
MTender ID
Cod CPV
79500000-9
-
Servicii de asistenţă în birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
196,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -