Descriere
Uniformă pentru angajații IGSU
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Codul fiscal/IDNO
1006601000543
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vasilii Bodarev
Telefonul de contact
022-78-51-60
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 11:37:24
Ultima modificare
26.01.2023 11:49:10
MTender ID
Cod CPV
35800000-2
-
Echipament individual şi de sprijin
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,866,666.64
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -