Descriere
Servicii de paza fizică a obiectivelor SRL Florești-gaz
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL "Floreşti-gaz"
Codul fiscal/IDNO
1003607001275
Adresa
MD-2000,
MOLDOVA,
locality,
Floreşti,
Floreşti, str. Ştefan cel Mare, 75
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 10:19:52
Ultima modificare
26.01.2023 10:48:27
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
821,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -