Descriere
Achizitionarea Utilajelor agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎS ”Întreprindrea Silvo-Cinegetică Cimișlia”
Codul fiscal/IDNO
1004605003629
Adresa
4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
Cetatea Albă 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.01.2023 10:19:12
Ultima modificare
06.02.2023 19:05:19
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,307,320.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -