Descriere
Accesorii de birou și rame foto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția regională „Nord” a IGC
Codul fiscal/IDNO
1007601000676
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.01.2023 13:36:15
Ultima modificare
30.01.2023 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
14,583.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -