Descriere
Piese de schimb, accesorii și consumabile pentru dispozitive medicale, pentru anul 2023 conform necesitatilor IMSP AMT Riscani"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Riscani
Codul fiscal/IDNO
1003600153212
Adresa
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.01.2023 12:33:32
Ultima modificare
27.01.2023 17:25:09
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
164,033.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -