Descriere
Indicatoare rutiere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.01.2023 14:59:51
Ultima modificare
24.01.2023 15:03:25
MTender ID
Cod CPV
34990000-3
-
Echipament de control, de siguranţă, de semnalizare şi de iluminat
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,204,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -