Descriere
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare și multiplicare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul de Protecție și Pază de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001104
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Sfatul Țării 26
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Daniela Comerzan
Telefonul de contact
022-250-932
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
24.01.2023 14:28:30
Ultima modificare
24.01.2023 14:33:50
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
66,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -