Descriere
Servicii de reparaţie şi mentenanţă pentru tehnică de calcul, imprimare şi dispozitive periferice pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul de Protecție și Pază de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001104
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Sfatul Țării 26
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
24.01.2023 14:17:54
Ultima modificare
24.01.2023 14:21:21
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
58,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -