Descriere
Reactive, articole pentru laborator (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 17:09:26
Ultima modificare
20.01.2023 16:43:54
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
37,550.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -