Descriere
Motorină Euro -5 pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Bacul Molovata
Codul fiscal/IDNO
1003600104720
Adresa
4576,
MOLDOVA,
s.Molovata Nouă,
Dubăsari,
str Victoriei 82
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Nicolae Panfilii
Telefonul de contact
+37369363238
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 16:48:12
Ultima modificare
19.01.2023 17:00:46
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
650,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -