Descriere
Construcția parcului fotovoltaic de 300kw tip on-grid din s.Cîrnățeni r/l Căușeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Cirnateni
Codul fiscal/IDNO
1007601003736
Adresa
MD-4313,
MOLDOVA,
s.Cîrnăţeni,
Căuşeni,
str.Stefan cel Mare 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 16:45:59
Ultima modificare
19.01.2023 20:14:09
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,356,272.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -