Descriere
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor aflate la balanța Direcției de Poliție a mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția de poliției a mun. Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1006601000808
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Tighina 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 13:57:29
Ultima modificare
19.01.2023 14:11:58
MTender ID
Cod CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,164,050.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -