Descriere
produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DASPF DONDUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601010851
Adresa
MD-5102,
МОЛДОВА,
г.Дондушень (р-н Дондушень),
Дондушень,
str. Eminescu, 26/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Zaplitnaia Tatiana
Telefonul de contact
+37367704505
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 13:54:12
Ultima modificare
19.01.2023 14:05:32
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
40,779.20
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -