Descriere
Servicii de paza a.2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Sectia Cultura si Turism
Codul fiscal/IDNO
1008601000086
Adresa
MD-3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Soroca str Independentei 74
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 13:05:50
Ultima modificare
07.02.2023 15:25:39
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
470,757.58
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -