Descriere
Servicii de reparație și întreținere a condiționerelor și utilajului frigorific a.2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorel Pocriciuc
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 12:53:48
Ultima modificare
19.01.2023 14:04:29
MTender ID
Cod CPV
71350000-6
-
Servicii ştiinţifice şi tehnice în inginerie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
308,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -