Descriere
Servicii de reparație și întreținere a condiționerelor și utilajului frigorific a.2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorel Pocriciuc
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.01.2023 12:43:09
Ultima modificare
19.01.2023 12:43:09
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
308,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -