Descriere
Materiale, instrumentar și consumabile stomatologice necesare instruirii preclinice și clinice a studenților, rezidenților, studenților IDP și medicilor cursanți ai Facultății de Stomatologie (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 12:37:46
Ultima modificare
24.01.2023 16:55:42
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
852,095.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -