Descriere
Servicii de spălare a unităților de transport pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția regională „Nord” a IGC
Codul fiscal/IDNO
1007601000676
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 12:33:36
Ultima modificare
25.01.2023 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
16,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -