Descriere
Produse Alimentare pentru trimestrul I al anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE REABILITARE A PERSOANELOR VÎRSTNICE ȘI PERSOANELOR CU DIZABILITĂȚI (ADULTE) "SPERANȚA"
Codul fiscal/IDNO
1006601003913
Adresa
2046,
MOLDOVA,
or.Vadul lui Vodă,
mun.Chişinău,
or. Vadul lui Voda, str. Balneara, 11
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
SPERANTA CRPVPD Arseni Olga
Telefonul de contact
068324842
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 12:32:22
Ultima modificare
18.01.2023 14:47:13
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,970,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -