Descriere
Капитальный ремотн дороги
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1007601010312
Adresa
7401,
МОЛДОВА,
г.Тараклия (р-н Тараклия),
Тараклия,
str. Stefan Cel Mare, 59
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.01.2023 12:21:42
Ultima modificare
18.01.2023 12:45:59
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
930,151.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -