Descriere
Procurarea diverse produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Valeni
Codul fiscal/IDNO
1007601007066
Adresa
MD-5322,
MOLDOVA,
s.Văleni,
Cahul,
str.Stefan cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.01.2023 16:29:49
Ultima modificare
23.01.2023 11:55:06
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
324,343.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -