Descriere
Apă potabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.01.2023 15:58:08
Ultima modificare
18.01.2023 10:37:40
MTender ID
Cod CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
140,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -