Descriere
Servicii de întreținere și reparații curente a transportului auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția regională „Nord” a IGC
Codul fiscal/IDNO
1007601000676
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.01.2023 15:20:37
Ultima modificare
25.01.2023 09:30:00
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
54,166.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -