Descriere
accesorii de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria municipiului Cahul
Codul fiscal/IDNO
1007601008340
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.01.2023 14:52:44
Ultima modificare
18.01.2023 10:48:05
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
108,090.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -