Descriere
Servicii de mentenanță preventivă și corectivă a Dispozitivelor medicale, pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Codul fiscal/IDNO
1003600150602
Adresa
MD2028,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.01.2023 14:51:09
Ultima modificare
18.01.2023 10:11:49
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
757,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -