Descriere
Autovehicul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Parcova
Codul fiscal/IDNO
1007601007310
Adresa
MD4636,
MOLDOVA,
s.Parcova,
Edineț,
s.Parcova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 18:56:42
Ultima modificare
16.01.2023 19:04:16
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
365,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -