Descriere
Produse petroliere (combustibili) pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Bacioi
Codul fiscal/IDNO
1007601010220
Adresa
MD-6812,
MOLDOVA,
s.Băcioi,
mun.Chişinău,
Independenței 125
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ilie Leahu
Telefonul de contact
022381255 022383525
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 17:34:06
Ultima modificare
17.01.2023 09:45:47
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
303,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -