Descriere
Apă potabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 17:23:01
Ultima modificare
16.01.2023 17:51:40
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
116,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -