Descriere
Flori și compoziții florale pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Aparatul Președintelui Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003810
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 154,
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alexandru Mihailuta
Telefonul de contact
79621682
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 13:24:47
Ultima modificare
16.01.2023 13:27:01
MTender ID
Cod CPV
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
42,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -