Descriere
Hărtie A4 personalizată
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M. Regia "Autosalubritate"
Codul fiscal/IDNO
1004600028447
Adresa
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 27 Martie 1918, nr.14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 12:10:22
Ultima modificare
16.01.2023 14:23:20
MTender ID
Cod CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
22,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -