Descriere
PRODUSE PETROLIERE (BENZINĂ ȘI MOTORINĂ)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECȚIA ÎNVĂȚĂMÂNT HÂNCEȘTI
Codul fiscal/IDNO
1013601000026
Adresa
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
str. M.Hâncu, 138, et. 4
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Hincesti Directia Invatamant
Telefonul de contact
026923776
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 11:55:02
Ultima modificare
16.01.2023 11:55:02
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
750,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -