Descriere
Rechzite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.16-Pruncul
Codul fiscal/IDNO
1006601000945
Adresa
MD 2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. I. Pruncul
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 10:51:35
Ultima modificare
16.01.2023 12:34:22
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
51,875.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -