Descriere
Procurarea,achiziționarea vechicolului și a echipamentului de dezapezire,intretinerea spatiilor verzi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CUBOLTA
Codul fiscal/IDNO
1007601002762
Adresa
6221,
MOLDOVA,
s.Cubolta,
Sîngerei,
R. SINGEREI S. CUBOLTA
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.01.2023 10:23:28
Ultima modificare
18.01.2023 09:47:50
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
614,167.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -