Descriere
Procurarea produselor alimentare pentru perioada februarie –mai 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Codul fiscal/IDNO
1014620008323
Adresa
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.01.2023 13:18:19
Ultima modificare
15.01.2023 13:39:58
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
535,391.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -