Descriere
Achiziționarea unui tractor cu echipamente ( încărcător frontal, lamă zapadă, cositoare rotativă, remorcă, cupă, tocător lateral, perie comunală)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Bucovat
Codul fiscal/IDNO
1008601000075
Adresa
MD-3711,
MOLDOVA,
or.Bucovăţ,
Străşeni,
Stefan cel Mare 18
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.01.2023 20:21:18
Ultima modificare
16.01.2023 10:19:02
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,340,208.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -