Descriere
Servicii de deservire tehnica si reparatie a ascensoarelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CRDM
Codul fiscal/IDNO
1003600150196
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cuznetov Tatiana
Telefonul de contact
+37379705053
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.01.2023 15:38:22
Ultima modificare
20.01.2023 12:07:23
MTender ID
Cod CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
240,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -