Descriere
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de stingere a incendiilor cu pulberi în încăperile arhivelor Departamentului stare civilă din str. M.Viteazul 11/1 et.3-4
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 17:08:33
Ultima modificare
13.01.2023 17:23:21
MTender ID
Cod CPV
50320000-4
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a computerelor personale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
35,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -