Descriere
Servicii de reîncărcare, regenerare și reparație a cartușelor pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Codul fiscal/IDNO
1008601000617
Adresa
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 16:42:06
Ultima modificare
13.01.2023 16:46:36
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
38,975.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -