Descriere
Generator de curent electric pentru a. 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. CENTRUL MEDICILOR DE FAMILIE MUNICIPAL BALTI
Codul fiscal/IDNO
1003602150710
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal 101"V"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 16:38:29
Ultima modificare
13.01.2023 16:43:26
MTender ID
Cod CPV
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -