Descriere
Material de opsteosinteză
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Căușeni „ Ana și Alexandru”
Codul fiscal/IDNO
1003608150033
Adresa
MD4301,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
str.Gagarin 54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 16:32:11
Ultima modificare
20.01.2023 13:59:48
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
217,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -