Descriere
Serviciile de deratizare (dezinsecție și dezinfecție) pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Codul fiscal/IDNO
1007601011401
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 14:21:30
Ultima modificare
19.01.2023 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
3,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -