Descriere
achizitionarea utilajelor agricole si echipamentului de irigare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎS Întreprinderea pentru silvicultura Edinet
Codul fiscal/IDNO
1003604153298
Adresa
MD-4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Șoseua Bucovinei 24
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 13:05:57
Ultima modificare
23.01.2023 12:55:22
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,831,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -