Descriere
Flori și compoziții florale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 12:22:05
Ultima modificare
19.01.2023 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -