Descriere
Formulare statistice pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Codul fiscal/IDNO
1003600152640
Adresa
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.01.2023 11:58:20
Ultima modificare
30.01.2023 10:02:28
MTender ID
Cod CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -